eGotuj.pl to największy zbiór przepisów kulinarnych internautów w Polsce.

Mamy 23040 przepisów


Pełnoziarnisty Hot-Dod na Cold jesienny dzień...

data dodania: 2012-11-03 13:56
autor: martyniak
źródło: timetodosomethinfun.blogspot.com
Średnia ocena potrawy:
  • 5 z 5 gwiazdek ocena przepisu kulinarnego.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 głosy Głosuj i Ty!

Składniki przepisu

  • NA 1 HOT-DOGA POTRZEBUJESZ: 1 parówkę Jedynkę z serem 1 paluch pełnoziarnisty 1 liść sałaty
  • 2 plastry pomidora 1 plasterek sera łyżkę surówki ( moja jest ze słoika z tego przepisu: http://timetodosomethinfun.blogspot.com/2012/10/kiszone-warzywa-do-obiadu-wczoraj.html ) łyżkę ketchupu.

   Za oknem jesień ewidentnie mnie zaskoczyła, wczoraj ciepło-dzisiaj pada deszcz, jest szaro i brzydko, ale ja nawet lubię taka pogodę, jeśli tylko nie braknie czegoś i nie trzeba lecieć dol sklepu hahah..Lubie wtedy patrzeć przez okno jak ludzie próbują wygrać z naturą chroniąc się pod parasolami, które ta wygina w cały świat śmiejąc im się w twarze... Za chwilę zasiądę do filmu, przydało by się coś przekąsić w ten czas...Paluch przekrawamy (nie do końca) i rozkładamy, musimy go podgrzać, bo co to za przyjemność zimna bułkę mieć w Hot-Dogu...a parówkę gotujemy we wrzątku jakieś pól minuty, żeby trochę nabrała objętości. Ja używam tylko parówek Jedynek, choć te z Biedronki mają więcej % mięsa, to w tych smak mi bardziej odpowiada... Wszystkie składniki zgrabnie pakujemy do środka i gotowe.

Komentuj ten przepis

Masz już konto w serwisie?
Zaloguj się!

Formularz logowania
Zapomniałem hasło

Nie masz jeszcze konta?
Załóż konto w minutę!

Formularz rejestracji


Połącz już teraz swojego bloga z serwisem eGotuj.pl.
Twoje przepisy będą oceniane i komentowane przez innych użytkowników. Ty też będziesz mógł oceniać i komentować inne przepisy.

Nie, dziękuje


Gratulacje! Twoje konto zostało pomyślnie zarejestrowane w serwisie dzieki temu możesz dodawać nowe przepisy, komentować lub oceniać istniejące.

Na podany przez Ciebie adres e-mail wysłaliśmy link aktywujący konto. Jeżeli nie będziesz mógł znaleźć e-maila, sprawdź także katalog SPAM w Twoim programie pocztowym.

Przejdź do swojego panelu gdzie możesz dostosować swój profil lub powróć do ostatnio oglądanej strony.